Biuletyn Informacji Publicznej
Lokum Sp. z o.o. w Bartoszycach

Wyszukiwarka

Odnośniki

Treść strony

Elektroniczna Skrzynka Podawcza „LOKUM „ Spółka z o.o. w Bartoszycach

Uprzejmie informujemy, że możliwe jest wnoszenie pism w formie dokumentów elektronicznych do „LOKUM” Spółki  z o.o. w Bartoszycach za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej – ePUAP.

W celu wniesienia pisma w formie dokumentu elektronicznego niezbędne jest posiadanie indywidualnego bezpłatnego konta na platformie ePUAP oraz  bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego przy pomocy ważnego certyfikatu kwalifikowanego lub profilu zaufanego, które umożliwią podpisanie przesyłanego dokumentu.

Pismo ogólne można wysłać po zalogowaniu się na ePUAP, klikając w poniższy link, przekierowujący do właściwego formularza:

ePUAP

Wybrać „Załatw sprawę” następnie w polu „Ustaw/zmień adresata” wpisać Lokum-Sp-z-o-o oraz wypełnić wszystkie wymagane w formularzu pola.

Do pisma ogólnego można dołączyć załączniki w formatach: DOC, RTF, XLS, TXT, BMP, JPG, PDF. Wielkość wszystkich załączników nie może przekroczyć 500 MB.

Po wysłaniu dokumentów podpisanych kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym zostanie wystawione Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO). Poświadczenie zostanie przesłane na adres e-mail nadawcy, wskazany podczas rejestracji konta na platformie ePUAP. Urzędowe Poświadczenie Odbioru zawierać będzie pełną nazwę Urzędu, datę i czas doręczenia dokumentu oraz datę i czas utworzenia Urzędowego Poświadczenia Odbioru.

Adresy skrytek na platformie ePUAP:

/Lokum-Sp-z-o-o/domyslna,

/Lokum-Sp-z-o-o/SkrytkaESP.

Metryka

  • opublikował: Agnieszka Grądzka
    data publikacji: 2021-07-05 13:14
  • zmodyfikował: Agnieszka Grądzka
    ostatnia modyfikacja: 2021-07-05 13:13

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 10126
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-07-05 13:13:46